کمک خودرو سیار

 کمک خودرو سیار

 کمک خودرو سیار شیراز

ما خدمات ویژه کمک خودرو سیار را طراحی کرده ایم که به طور ویژه با توجه به نیازهای شما ارائه میشود.

این خدمات عبارتند از:

– مکانیک سیار در شیراز،مکانیک کار ماهر ما خودروی شما را در محل بررسی کرده و با معاینه کامل مشکل را حل می کنند.

– اگر مشکل در محل برطرف ،نشد خودروی شما را با استفاده از تجهیزات مناسب به تعمیرگاه منتقل می کنیم.

– امداد باتری در محل ، سرویس امداد باتری سیار نجمی مکانیک ما در هر شرایطی ماشین شما را مجددا راه اندازی می کند و اطمینان میدهد که میتوانید به کارهای روزمره خود ادامه دهید.

– یدک کش سیار، ما میدانیم که هر خودرو روش حمل و نقل خاص خود را دارد و نمیتوان از همه تجهیزات برای همه خودروها استفاده کرد.

تیم ما تجهیزات لازم مانند کامیون یدک کش جرثقیل ،نیسان کفی خودروبر، بالابر خودرو برای حمل و نقل خودرو شما را دارد تا اطمینان حاصل شود که خودروی شما با خیال راحت به تعمیرگاه منتقل می شود.

با سرویس امداد خودرو نجمی مکانیک خیالتان راحت باشد که خودروی شما صرف نظر از ،مدل در صورت خرابی یا مشکل فنی بهترین کمک ممکن را دریافت خواهد کرد.

( کمک خودرو سیار)ما همیشه آماده کمک به شما هستیم.

مزیت های استفاده از خدمات امداد خودرو شیراز

همانطور که اشاره شد، امداد خودرو سیار شیراز یکی از مهم ترین و ضروری ترین عوامل جاده ای است که نیاز آن حس می شد. امداد خودرو شبانه روزی روزی در تمام نقاط شهر شیراز مستقر شده اند و آماده ارائه خدمات و سرویس دهی به مشتریان هستند. استفاده از خدمات امداد خودرو شیراز مزیت های زیادی به همراه دارد که این مسئله باعث می شود تا امداد خودرو در شیراز محبوبیت زیادی به دست آورد. به همین دلیل ما سعی می کنیم در ادامه به بررسی برخی از مزیت های استفاده از خدمات امداد خودرو شیراز بپردازیم:

  • یکی از مزیت های استفاده از خدمات امداد خودرو شیراز، قیمت مشخص خدمات است. این شرکت خدمات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می کند که مشتریان نیز در قبال دریافت این خدمات باید هزینه هایی را پرداخت کنند که نسبت به سایر شرکت های خدمات خودرویی پایین تر است..
  • یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات امداد خودرو شیراز این است که پروسه امداد رسانی توسط این مجموعه در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. در واقعف مجموعه امداد خودرو در شیراز می کوشد تا خیلی سریع مشکلات فنی خودروی مشتریان خودش را برطرف کند. کمک خودرو سیار
  • امداد خودرو سیار شیراز به صورت شبانه روزی یا ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان است. بنابراین، در هر ساعت از شبانه روز می توانید با امداد خودرو سیار شیراز تماس بگیرید و از خدمات و سرویس های این مجموعه استفاده کنید.
  • مجموعه خدمات خودرویی شیراز می کوشد تا خدمات متنوعی را در اختیار مشتریان قرار دهد. مهم ترین خدمات این مجموعه عبارت هستند از تعویض باطری در محل شیراز، پنچرگیری سیار شیراز و مکانیک سایر شیراز. کمک خودرو سیار
  • یکی دیگر از مزیت های استفاده از خدمات امداد خودرو سیار در شیراز این است که این مجموعه دارای کارشناسان حرفه ای است که می توانند نقص فنی خودروی شما را تشخیص داده و نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنند، بدون اینکه به جا به جایی خودرو نیازی باشد.
  • اگر مشکل فنی خودروی شما بزرگ اساسی باشد، شرکت امداد خودرو در شیراز یک یدک کش به محل شما اعزام می کند تا خودروی شما را به یک تعمیرگاه تخصصی انتقال دهد.

هزینه و روش پرداخت در امداد خودرو (کمک خودرو)نجمی مکانیک شیراز

باید ذکر کنیم که هزینه سرویس تعمیر خودرو به نوع سرویس و مدل خودرو بستگی دارد اما ، هزینه بر اساس تعرفه اتحادیه تعیین میشود و مشتریان میتوانند با استفاده از ، دستگاه پوز در یدک کشها نسبت به پرداخت هزینه استاندارد اقدام کنند.

قبل از رزرو و دریافت خدمات مشتریان میتوانند ،تخمینی از هزینه کمک خودرو داشته باشند تا تصور منصفانه ای از هزینه داشته باشند .متخصص در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظر میرسد و کارت شناسایی معتبر را ارائه خواهد داد.

تمامی اقدامات لازم با هماهنگی مرکز امداد انجام میشود و به صورت مستمر به کارشناسان مرکز اطلاع رسانی، گزارش داده می شود. کمک خودرو سیار

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.