مکانیک سیارMVMشیراز

مکانیک سیارMVMشیراز

مکانیک سیارMVMشیراز

مکانیک سیارMVMشیراز در خدمت شماست قبل از شروع توضیحات امداد خودرو ام وی ام در شیراز لازم است نکاتی را بدانید.

خودروهای ام وی ام در اصل جزوی از خودروهای شرکت چری” اتومبیل یکی از چندین شرکت اتومبیل سازی کشور چین می باشد، این شرکت خودرو سازی جزو ۱۰ شرکت برتر خودرو سازی چین بوده و از ،اهداف این شرکت ساخت خودروهای با کیفیت و ارزان قیمت است.

این شرکت امروز با تولید خودروهای متنوع و در کلاسهای مختلف از جمله سدان، هاچ بک و شاسی بلند با کیفیت نسبتاً خوب و قیمت فوق العاده به صرفه توانسته بازار بسیاری از کشورهای منطقه از جمله ،ایران سوریه عراق و روسیه را در دست بگیرد.

مکانیک سیارMVMشیراز

تاریخچه مدیران خودرو

این خودروها اولین بار در سال ۱۳۸۴ در ایران تحت نظر شرکت صنایع خودروسازی مدیران که با نام ،مدیران خودرو معروف است. مونتاژ و روانه بازار گردید که این خودرو ۱۱۰ MVM نام داشت که تقریباً کپی برداری از دوو ماتیز بود.

خودروهای این شرکت با نام MVM شناخته میشود که ،در اصل شکل کوتاه شده عبارت Modiran Vehicle می باشد.

نام کمپانی اصلی تولید کننده این خودروها همانطور که در پیش از این نیز ذکر شد شرکت چری کشور چین بوده و، در ایران فقط مونتاژ و روانه بازار می گردد.

خودروهای MVM به دلیل کیفیت و امکانات خوب در مقابل قیمت بسیار اقتصادی به خوبی توانستند جای خود را در کشور هایی با درآمد کم و درحال توسعه باز کند.

در حال حاضر مدلهای مختلفی از خودروهای ام وی ام مانند ۱۱۰ – ۳۱۵ – ۱۱۰ هاچ بک – ۳۱۵ پلاس – – X۳۳ X۳۳۹ – X۵۵ و X۲۲ در بازار ایران میباشد که شامل کلاس خودروهای هاچ بک و شاسی بلند می باشد.مکانیک سیارmvmشیراز

امداد سیار خودور ام وی ام در مجموعه نجمی مکانیک در تمام طول شبانه روز و در تمام روزهای هفته به شما عزیزانی که دارای خودروهای ام وی ام میباشید خدمات زیر را ارائه میکند.(مکانیک سیارMVMشیراز)

تعمیر خودرو ام وی ام درمحل شیراز(مکانیک سیارMVMشیراز)

در مجموعه ما امداد خودرو نجمی مکانیک با داشتن کادری متخصص در امور مربوط به خودروهای ام وی ام و داشتن مجوز از اتحادیه، بطور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم .

اگر خودرو شما در مسیر دچار عیوب و اشکالاتی شده و از حرکت ایستاد کافی است با ما تماس بگیرید۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰ تا ،در اسرع وقت پرسنل مجرب ما به یاری شما بیایند.

اگر امکان تعمیر خودرو mvm در محل وجود داشته باشد ،پرسنل به رفع مشکل شما میپردازند.

در غیر این صورت خودرو شما توسط یدک کش و یا کفی خودرو بر نجمی مکانیک به تعمیرگاه معتبر انتقال می یابد و بصورت تخصصی تعمیر می شود.(مکانیک سیارMVMشیراز)

از دیگر خدمات مجموعه ما میتوان به استفاده از قطعات اصل و با کیفیت اشاره نمود.

عیب یابی خودروهای ام وی ام، مهمترین بخش هنگامی که خودرو شما از حرکت می ایستد تشخیص صحیح و دقیق این عیب میباشد.

خودروهای ام وی ام بدلیل اینکه در کشورمان فقط مونتاژ میشود، برخی از مکانیکان اطلاعات کافی در مورد این خودروها ندارند و با تشخیص نادرست عیب خودروی شما را برطرف.

نمیکنند بلکه هزینه گزافی هم بر روی دست شما می گذارند.

پرسنل مجموعه ما با داشتن تخصص کافی در زمینه تشخیص عیب خودروهای ام وی ام قادر هستند، عیوب خودرو شما را بطور دقیق تشخیص دهند و در صدد رفع آن برآیند.

یدک کشی خودروهای ام وی ام در شیراز

بر اساس قانون راهنمایی و رانندگی اگر خودرو شما به هردلیلی از حرکت بایستد شما، نمیتوانید با کابل یا طناب خودرو خود را بکسل کنید و حتماً باید توسط خودروهای مخصوص یدک کشی به تعمیرگاه اعزام شود.

امداد خودرو نجمی مکانیک با داشتن ماشین آلات مجهز میتواند به کمک شما بیاید و، خودرو شما را به اولین تعمیرگاه معتبر برساند.

مجموعه مامیتواند تمام خودروهای ام وی ام از جمله، سدان هاچ بک و شاسی بلند را بدون کوچکترین آسیبی به خودرو شما و با رعایت اصول حمل خودرو با استفاده از خودروبر و یدک کش جابجا نماید.

امداد باتری خودروهای ام وی ام مشکلات برق و باتری خودرو از عیوبی هستند که، در صورت بروز خودرو را از حرکت نگه میدارد و شمارا مجبور به انتقال خودرو به مکانیکی مینماید، در صورتی که باتری خودرو شما به هر دلیلی قادر به تأمین برق مورد نیاز ماشینتان نیست.

میتواند تمام خودروسای ام وی ام از بست،سدان سچ بت و ساسی بست را بدون کوچک ترین اسیبی به خودرو سست و ب

رعایت اصول حمل خودرو با استفاده از خودروبر و یدک کش جابجا نماید.

امداد باتری خودروهای ام وی ام(مکانیک سیارMVMشیراز)

مشکلات برق و باتری خودرو از عیوبی هستند که در صورت بروز خودرو را از حرکت نگه میدارد و شمارا مجبور به انتقال خودرو به مکانیکی مینماید ،در صورتی که باتری خودرو شما به هر دلیلی قادر به تأمین برق مورد نیاز ماشینتان نیست و درادامه مسیر شما اخلال ایجاد کرده میتوانید با، ما تماس بگیرید تا به کمک شمابیاییم.

پرسنل مجموعه ما بعد از تماس شما در سریعترین زمان با یک باتری اضافه به محل مورد نظرتان حضور پیدا میکنند، اگر مشکل با باتری به باتری برطرف شود اینکار را برایتان انجام میدهند ،و در صورت نیاز باتری شما را تعویض نموده و شما را برای ادامه مسیر بدرقه می نمایند. 

پنچرگیری و تعویض لاستیک سیارمکانیک سیارMVMشیراز

چرخ های ماشین حکم پا را برای خودرو ایفا میکند و در صورت عیب چرخها خودرو قادر به ادامه مسیر خود نمی باشد.

قبل از شروع مسیر خود حتماً لاستیکهای زاپاس و ابزار تعویض چرخ ها را چک کنید که سالم باشند.

تا درصورت نیاز از آنها استفاده کنید اگر در اثر سهل انگاری لاستیک زاپاس شما معیوب میباشد یا ،حتی ممکن است،دو چرخ خودرو شما همزمان دچار مشکل شود ما می توانیم به کمک شما بیایم.

مجموعه امداد خودرو نجمی مکلانیک در تمام مناطق شیراز کلیه نیازهای شما مربوط به خودروهای ام وی ام میشود از مشکلات موتوری تا، پنچری لاستیک را به طور شبانه روزی تامین می نماید.

سخن آخر

امداد خودرو نجمی مکانیک با بیش از ده سال سابقه ،و فعالیت در انواع خدمات آماده امداد رسانی به شما سروران گرامیست. چنان چه نیاز به امداد رسانی داشتید ،برای اطلاع از هزینه خدمات ام وی ام با شماره ی ۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰نجمی تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.