مکانیک سیار چمران

مکانیک سیار چمران

مکانیک سیار چمران

مکانیک سیار چمران نجمی مکانیک، مجهز به انواع یدک‌کش، کفی و دکل و جرثقیل در کنار امدادرسانانی کارآزموده و مجرب آماده است تا خدمات امدادی، حمل خودرو و مکانیک سیار را در هر بخشی از منطقه چمران در اختیار شما قرار دهد.

برای دریافت خدمات امداد خودرو، یدک کش، خودروبر و مکانیک سیار در چمران کافیست تا با یک تماس نجمی مکانیک را خبر کنید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن امدادرسانان نجمی مکانیک در محل مورد نظر شما حاضر شده و تمامی خدمات تعمیر و انتقال خودرو را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا برای شما به انجام خواهند رساند.

امداد خودرو چمران نجمی مکانیک با بیش از ۲۰ نیروی امدادرسانی فعال ، یکی از معتبرترین شرکت‌ های امداد خودوری شیراز بوده و آماده است تا با استفاده از تجهیزات کامل، خدمات تعمیر خودرو در محل را باکیفیت بالا در اختیار شما قرار دهد.

ارائه خدماتی سریع، ایمن و باکیفیت مهم‌ترین و اصلی‌ترین هدف آنجمی مکانیک است.

از این خدمات می‌توان به مواردی چون یدک کش کردن خودرو با خودرو بر، کفی، مکانیک سیار، بنزین سیار، باتری به باتری، پنچرگیری و… اشاره کرد.

واحدهای امدادرسانی ما به صورت شبانه‌روزی و با قیمت مصوب اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر بخشی از منطقه چمران هستند و در کمترین زمان خود را به شما می رسانند تا فرآیند امداد، مکانیک سیار و یدک کشی با خودروبر یا جرثقیل را آغاز نمایند.

در صورتی که نیاز به امداد خودرو فوری و سریع در چمران دارید و کیفیت کار و ضمانت خدمات امدادی نیز اهمیت زیادی برایتان دارد، با ما تماس بگیرید.

خدمات مکانیک سیار چمران نجمی مکانیک

در صورتی که خودرویتان در بزرگراه و یا هر جاده‌ای آسیب دیده باشد، باید در طی ۱۰ دقیقه تعمیر آن انجام گیرد تا منجر به هر گونه ترافیک و حادثه در بزرگراه نگردد.

شما در این زمان می‌توانید بر روی خدمات باکیفیت و سریع نجمی مکانیک حساب کنید.

خدمات ارائه شده توسط مکانیک سیار چمران نجمی مکانیک به طور خلاصه شامل موارد زیر می‌شود که در ادامه به بررسی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:

 • بازرسی و بررسی تخصصی خودرو جهت مراجعه به معاینه فنی
 • تعویض ماهک دنده، سیم کلاچ، شلنگ رادیاتور، فیوز، پمپ بنزین و…
 • تعمیر جلوبندی خودرو اعم از تنظیم و تعمیرات چرخ خودرو، تعمیر گیربکس، فنر و کمک فنر، صفحه کلاچ و… در محل
 • سرویس کولر، سرویس بخاری خودرو و کلیه سرویس‌های فصلی خودرو
 • انجام کلیه سرویس‌های دوره ای با تنظیم دقیق و پیگیری‌های مداوم با بهترین و منصفانه‌ترین قیمت ها
 • تعمیر و تنظیم موتورهای خودرو اعم از عملکرد سیلندر و تعمیرات ECU، سنسورها و… در محل
 • خدمات سیار سرویس مایعات، تعویض روغن، شارژ باتری، تعویض باتری در محل، پنچرگیری سیار و…

تمامی موارد فوق، از جمله مواردی هستند که با داشتن قطعات مورد نیاز در محل، امدادرسانان مکانیک سیارنجمی مکانیک چمران می‌توانند خدمت رسانی کرده و در اختیار شما قرار دهند.

در ادامه برخی از این موارد را بررسی می‌کنیم:

-تعویض روغن چمران

یکی از مهم‌ترین مواردی که مکانیک سیار چمران نجمی مکانیک  می‌تواند در اختیار شما قرار دهد، بررسی مایعات و روغن های خودرو و تعویض آن است.

یکی از مهم ترین و محبوب ترین سرویس های مکانیک سیار چمران، سرویس مایعات خودرو است که در صورت نیاز در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مکانیک سیار نجمی مکانیک با توجه به نوع خودروی شما، تعویض روغن ها و مایعات خودرو را به طور دقیق، متناسب و تضمین شده در اختیار شما قرار خواهد داد.

شما تنها با یک تماس می‌توانید این خدمت را در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود در منزل و یا محل کار دریافت نمایید. علاوه بر این امدادرسانان نجمی مکانیک به تست دیاگ و سرویس کلیه سنسورهای روغن و… پرداخته و پیشنهادات بازدید دوره‌ای خود را ارائه خواهند داد.

تلفن تماس:۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

-باتری به باتری چمران

تمامی باتری‌ها در زمان مواجهه با مشکل و در پایان عمر مفید خود، هشدارهایی را به راننده می‌دهند که رانندگان می‌توانند با شناسایی آن‌ها متوجه عملکرد ضعیف باتری شده و اقدام به تعویض آن نمایند.

با این حال گاهی نیز امکان دارد که باتری به یکباره از کار بیافتد و برنامه‌ریزی شما را خراب کند.

در این زمان کافیست تا با یک تماس، مکانیک سیار چمران نجمی مکانیک را خبر کنید.

باطری به باطری نجمی مکانیک چمران

امدادرسانان ما به سرعت در محل حاضر شده و عملیات باتری به باتری و تعویض باتری را با دقت و کیفیت فراوان در کنار قیمت منصفانه و ضمانت شده در اختیار شما قرار می دهند.

-سرویس دوره ای خودرو چمران

شما می توانید با استفاده از مکانیک سیار چمران نجمی مکانیک سرویس‌های دوره‌ای خودرو خود را نیز به سادگی در محل مورد نظر خود انجام دهید.

سرویس های دوره ای خودرو به سرویس هایی گفته می‌شوند که باید به صورت دوره ای بر روی خودرو انجام گیرند تا بتوان مشکلات احتمالی پرهزینه خودرو را شناسایی و از بروز آن‌ها پیشگیری کرد.

بهتر است تا این سرویس های دوره ای پیش از انجام هرگونه مسافرت‌ها و ترددهای درون شهری انجام گیرند.

از سرویس‌های دوره‌ای خودرو ارائه شده توسط مکانیک سیار چمران نجمی مکانیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعویض لوله های پوسیده و ابلهای آسیب دیده
 • شستشوی انژکتور و تنظیم شتاب خودرو در محل
 • تعویض انواع روغن خودرو چون روغن موتور، روغن گیربکس، روغن ترمز و هیدرولیک
 • چک کردن صفحه کلاچ و پدال ها و تنظیم و ریگلاژهای مورد نیاز
 • چک کردن بالانس لاستیک ها و چک کردن لنت ترمز و تست دیاگ
 • چک کردن موتور خودرو و ارائه پیشنهادات لازم برای تعویض یا سرویس قطعات
-پنچرگیری لاستیک چمران

از دیگر خدمات مکانیک سیار چمران آقای نجمی مکانیک می‌توان به تعویض لاستیک و پنچرگیری آن اشاره کرد که با بهترین تجهیزات و در کمترین زمان انجام می‌گیرد.

به طور کلی لاستیک های خودروها را می توان در دو نوع تیوب دار و تیوبلس دسته بندی کرد.

پنچرگیری سیار نجمی مکانیک
پنچرگیری سیار نجمی مکانیک

امدادرسانان ما خدمت پنچرگیری را با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان در اختیار شما قرار خواهند داد.

در صورت نیاز به خدمات امداد و حمل خودرو ، کافیست تا با امداد خودرو جاده نجمی مکانیک  تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

-تعمیر سیستم برق چمران

یکی از خدمات محبوب ما و با کیفیت مکانیک سیار چمران نجمی مکانیک ، تعمیر سیستم برق است.

امروزه خودروها وابستگی زیادی به سیستم برق دارند و می‌توان گفت تماما برقی شده‌اند و همین عامل باعث شده تا یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای خودروها به وجود می آید، مشکلات مربوط به سیستم برق خودرو باشد.

در واقع هنگامی که باتری خودرو فرسوده شده و برق‌رسانی به دیگر بخش‌های مختلف آن انجام نمی‌گیرد، خودرو با مشکل مواجه خواهد شد و از حرکت بازخواهد ایستاد.

در این موقعیت شما می‌توانید با مکانیک سیار چمران نجمی مکانیک تماس گرفته و به سرعت منشا اصلی مشکل را بیابید.

تعمیر سیستم برق خودرو از جمله تعمیر و تعویض دینام، شمع، کویل، انژکتور و… همگی جزو تخصص امدادرسانان نجمی مکانیک است که در بخش تعمیرات سیستم برق خودرو فعالیت می‌کنند و آماده خدمت‌رسانی به شما در هر ساعتی از شبانه روز هستند.

-امداد قفل و سوئیچ چمران

گاهی اوقات ممکن است که بر اثر حواس پرتی، سوئیچ را در داخل خودرو گذاشته و درب‌ها را قفل کنید .

در این زمان تنها خدمات امداد قفل و سوئیچ، می‌تواند مشکل شما را رفع کند.

این خدمت یکی از باکیفیت ترین و بهترین خدماتی است که شرکت نجمی مکانیک به صورت ۲۴ ساعت در اختیار شما قرار می دهد.

بر همین اساس مهم نیست که در چه ساعتی و در چه مکانی با مشکل قفل شدن درب و جا ماندن سوییچ در داخل خودرو مواجه شده باشید، کافیست تا با امدادرسانان نجمی مکانیک تماس گرفته و مطمئن باشید که به سرعت مشکل شما رفع خواهد شد.

یدک‌کش چمران آقای نجمی مکانیک

در صورت نیاز به خدمات حمل خودرو با یدک کش، کفی و خودروبر در جاده در هر بخشی از منطقه چمران، به عنوان یک انتخاب مطمئن کافیست تا با نجمی مکانیک تماس گرفته و خودروی خود را به دست متخصصان با تجربه و ماهر ما بسپارید.

شرکتنجمی مکانیک دارای مجوز رسمی تعمیرات و حمل خودرو در محل از اتحادیه بوده و آماده است تا خدمات یدک کشی و حمل خودرو را به صورت ۲۴ ساعته شبانه روز در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

مهم‌ترین اولویت ما در شرکت نجمی مکانیک  ارائه خدماتی با کیفیت در اختیار شما عزیزان است.

مهم نیست که خودرو شما خارجی بوده و یا تولید داخل باشد، یدک کشی سیار نجمی مکانیک می‌تواند انواع خودروهای تویتا، بنز، جک، ایران خودرو ، سایپا، بهمن موتور، تویتا هیوندا، بی ام و، بنز، ماکسیما، ولوو، ام وی ام، مزدا، سانتافه، کیا و… را در سریع ترین زمان ممکن با استفاده از یدک کش مناسب حمل نماید.

از خدمات یدک‌کشی نجمی مکانیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حمل خودرو خراب به تعمیرگاه ها معتبر در صورت نیاز
 • حمل خودروی به مراکز بیمه
 • حمل خودر برای تعویض پلاک
 • حمل خودرو مسابقه ای

نجمی مکانیک:۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.