مکانیک سیار شیراز

مکانیک سیار شیراز

مناطق تحت پوشش مکانیک سیار شیراز

مکانیک سیار شیراز با بهره گیری از تیم مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی در تمام مناطق ۱۱ گانه شهر شیراز است.

۱: بلوار جمهوری، فلکه گاز، بلوار ارم، بلوار چمران، بزرگراه کوهسار، زرهی و بلوار استقلال، میدان معلم و بلوار ایمان (همت)خیابان انقلاب (مشیر فاطمی) و میدان امام حسین (ستاد).

۲: پل فسا، کمربندی شیراز، بلوار مدرس و فرودگاه شیراز، از غرب به میدان کوزه‌گری و بزرگراه رحمت، و از شرق به بلوار مدرس و میدان ولیعصر متصل است.

۳: از شمال به دروازه قرآن و محله سعدیه، از جنوب به خیابان تختی (شهناز)، از غرب به دروازه اصفهان، حافظیه و از شرق به بزرگراه سرداران امتداد می یابد.

۴: از شمال به پارک قوری و زرهی، از جنوب به بلوار باهنر جنوبی و کمربندی شیراز از غرب به بلوار امیر کبیر، جاده بوشهر و بلوار ایمان جنوبی، و از شرق به عادل آباد و چهارراه زندان و بلوار رحمت محدود میشود.

۵: بلوار ارتش و خیابان شهید حراف، شهرک کوشک میدان، بلوار عدالت و بلوار ابوذر و دالرحمه شیراز این منطقه شامل محلات ده پیاله، عادل آباد و قبله می باشد.

۶: بلوار شهید چمران، قصردشت،امداد خودرو معالی آباد، فرهنگ‌شهر و نیایش.

مکانیک سیار شیراز

۷: محله پودنک ،بزرگراه سرداران و پل غدیر، وزیر آباد و کفترک که از غرب به فرودگاه شیراز و از شرق به بلوار رسول اعظم امتداد دارد.

۸: عبارتند از: خیابان‌های شهناز، فردوسی، تیموری، هجرت، سعدی ۲۲ بهمن، ناصر خسرو، بلوار زند، لطفعلی خان زند، طالقانی، توحید (داریوش)پیروزی، قآنی شمالی، حسینی، احمدی، سیبویه، زینبیه، آستانه و حضرتی (حرم مطهر) محله‌های این منطقه شامل: محله لب آب، محله دروازه اصفهان محله بالاکفت، محله بیات، محله اسحاق بیگ، محله سر دزک،محله سنگ سیاه، محله کلیمی‌ها، محله درب شیخ، محله درب شاهزاده

۹: شهرک والفجر، احمدآباد، شهرک فرزانگان، شهرک زیتون، شهرک بهاران، میانرود، کتس بس

۱۰: شهرک‌های آرین، مکانیک سیار گلستان، بهشتی، بزین، گلدشت حافظ و محدوده غربی کمربندی شیرازمناطق شماره ۱۱ از شمال به بلوار رسول اعظم و سرداران، از جنوب به بلوار مدرس،از شرق به بلوار فرصت شیرازی و از غرب به بلوار فضیلت متصل می باشد.

 شماره نجمی مکانیک:۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

آشنایی با امداد خودرو شیراز

امداد خودرو در شیراز یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در محل مورد نظر شما است. این شرکت به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته فعالیت می کند و می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید.مکانیک سیار شیراز

توجه داشته باشید که این شرکت حتی در روزهای تعطیل سال نیز باز و آماده ارائه خدمات است. شرکت های امداد در خودرو باید مجوز رسمی را از اتحادیه مربوطه تهیه کنند و بتوانند به صورت قانونی خدمات ارائه دهند.

از جمله از خدمات امداد خودرو در شیراز می توان به پنچرگیری، تعویض باطری، تعویض تسمه خودرو، حمل خودرو با یدک کش و….. اشاره کرد.مکانیک سیار شیراز

جالب است بدانید، امداد خودرو سیار در شیراز یکی از معتبرترین شرکت های امداد خودرویی در ایران است که زیر نظر اتحادیه امداد خودرو فعالیت می کند.

یکی از اهداف اصلی امداد خودرو در شیراز، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان است. به این ترتیب، خودروی شما در هر زمان و در هر کجای شهر شیراز دچار نقص فنی یا حادثه تصادف شد، می توانید با امداد خودرو شیراز تماس بگیرید و خودروی خودتان را با یدک کش به آدرس مورد نظر خودتان انتقال دهید تا تعمیر شود.مکانیک سیار شیراز

چرا به امداد خودرو سیار در شیراز نیاز داریم؟

به طور کلی زمانی که خودروی شما خاموش است و روشن شدن آن به راحتی امکان پذیر نیست، به امداد خودرو سیار در شیراز نیاز پیدا خواهید کرد.مکانیک سیار شیراز

همچنین زمانی که خودروی شما قادر به حرکت نیست، می توانید با امداد خودروی شیراز تماس گرفته و درخواست یدک کش به محل مورد نظرتان کنید. امداد خودروی شیراز با خدمات و امکانات گسترده ای که دارد، در هر زمان و هر روز هفته آماده ارائه خدمات به مشتریان است و می تواند با خدمات رسانی رضایت مشتریان را جلب کرده و مشکل فنی خودروی آنها را رفع کند.

توجه داشته باشید که شرکت امداد خودرو سیار شیراز یا همان نجمی مکانیک از زمان شروع به کار تاکنون، رضایت مشتریان را در اولویت قرار داده است و سعی می کند خدمات با کیفیتی را برای مشتریان ارائه کند. این شرکت به منظور جلب رضایت مشتریان، کارشناسان خودرویی خود را موظف کرده است تا با رعایت اصول و استانداردهای تعیین شده در زمینه امدادرسانی خودرو، خدمات ارائه کنند.مکانیک سیار شیراز

از جمله از خدماتی که می توانید در امداد خودرو سیار در شیراز دریافت کنید، می توان به امداد باطری، تعویض روغن، تعمیرات سیستم برقی خودرو، سوخت رسانی در جاده ها و…. اشاره کرد.

استفاده از امداد خودرو سیار در شیراز چه مزایایی دارد؟

در صورتی که خوردوی خودتان را به صورت منظم چک کنید و ایرادات و مشکلات فنی آن را برطرف کنید، کمتر دچار نقص فنی شده و شما را در راه می گذارد! البته ممکن است خودروی شما ناخواسته در راه خاموش شود و نتوانید آن را روشن کنید.

در این شرایط چاره ای ندارید، جز تماس با امداد خودرو سیار شیراز. استفاده از خدمات امداد خودرو در شیراز مزایای زیادی به همراه دارد.مکانیک سیار شیراز

تعمیر خودرو در کمترین زمان ممکن

یکی از مزایای استفاده از امداد خودرو سیار شیراز، تعمیر ماشین در کمترین زمان ممکن است. به عبارت دیگر، شما می توانید با یک تماس با امداد خودرو در شیراز، نقص فنی خودروی خودتان را رفع کرده و به رانندگی خودتان ادامه دهید.

زمانی که عجله دارید و می خواهید ماشین شما خیلی سریع تعمیر شود، استفاده از خدمات امداد خودرو سیار در شیراز می تواند گزینه مناسبی باشد.

هزینه های پایین

یکی دیگر از مزایای استفاده از امداد خودرو ایران خودرو شیراز ، پایین بودن هزینه های استفاده از خدمات است. اگر می خواهید نقص فنی خودتان را با کمترین هزینه برطرف کنید و به رانندگی خود ادامه دهید، می توانید با امداد خودروی سیار در شهر شیراز ارتباط برقرار کرده و با هزینه هایی پایینی ماشینتان را تعمیر کنید.

در واقع، امداد خودرو شبانه روزی شیراز با هزینه های تعمیر مقرون به صرفه آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.