مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

تیم مکانیک سیار دنا پلاس شیراز با ارایه خدمات شبانه روزی جهت رفاه حال مشتریان خدمات در محل را عرضه میکند.

خدمات سایت ما بصورت شبانه روزی و شامل:

مکانیکی

جلوبندی

برق و تنظیم موتور

پنچرگیری و تعویض روغن

لوازم یدکی

تسمه تایم

و … میباشد.

پنچرگیری سیار در شیراز

زمانی که خودروی شما در جاده و خیابان پنچر میشود و امکان تعویض زاپاس ندارید یا زاپاس کم باد میباشد یا جک یا اچار ندارید. باید از یک مکانیک کمک بگیرید تا جک مخصوص و استاندارد و اچار چرخ لاستیک شما را باز کند و در همانجا با کیت مخصوص پنچرگیری اقدام به پنچرگیری نماید.مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

شماره امداد خودرو و پنچرگیری و مکانیک سیار شیراز :

برای تماس با شماره امداد خودرو فقط کافیست به شماره ۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰ تماس بگیرید و تقاضای مکانیک کنید. بهتر است برای راحتتر پیدا کردن خودروی شما توسط مکانیک لوکیشن خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال کنید.مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

شماره امداد خودرو سایپا در شیراز

هنگامی که خودروی  شما دچار عیب جزیی شده از نظیر: پاره شدن تسمه تایم پاره شدن سیم کلاچ خاموش نشدن خودرو یا سوختن پمپ بنزین میتوانید شماره امداد خودرو نجمی مکانیک  را در سایت ما در قسمت تماس با ما بیابید. خدمات ما شامل کلیه خودرو ها از جمله پراید تیبا ساینا کوییک و شاهین و … میباشد.مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

بهترین سایت امداد خودرو در شیراز

سایتnajmimechanic.ir شامل اموزش امداد خودرو و فروش لوازم یدکی و ارایه انواع خدمات مکانیکی جلوبندی برق و تنظیم موتور پنچرگیری و تعویض روغن میباشد. این سایت فقط مربوط به خودرو میباشد و در شهر شیراز فعالیت دارد.مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

امداد خودرو نجمی مکانیک در شیراز

یک امدادگر باید کلیه ابزار های مخصوص و لوازم یدکی ضروری خودرو ها از جمله پراید تیبا ساینا کوییک شاهین و … را در خودروی خود داشته باشد.مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

پرمصرف ترین لوازم یدکی سایپا عبارتند از:

تسمه دینام و تسمه تایم

سیم گاز و سیم کلاچ

مغزی پمپ بنزین

انواع فیوز ها و رله

دستگاه دیاگ و سنسور ها

امداد خودرو ایران خودرو در شیراز

امدادگران نجمی مکانیک با داشتن کلیه ابزارآلات مخصوص و لوازم یدکی پرمصرف در خودروی خود باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ی مشتری میشوند.

زیرا دیگر نیازی نیست هنگام خرابی خودرو برای خرید قطعه وقت گذاشت. بیشترین خرابی های خودرو های سمند پژو پارس و ۴۰۵ و پژو ۲۰۶ مربوط به واشر سرسیلندر یا تسمه دینام یا مغزی پمپ بنزین میباشد.مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

امداد خودرو ام وی ام  نجمی مکانیک در شیراز

اگر هر یک از خودروهای MVM و چری شامل مدل های MVM 110 ,315,530 ,550 , Chery Arrizo 5 و ۶ ، X22، X33،X33s ،X55 و Chery Tiggo 5 تیگو ۵ را دارید و به دنبال یک امداد خودرو معتبر و باسابقه‌ای هستید که بتواند به سرعت مشکلات آن‌ها را شناسایی و رفع کند، کافیست تا با ما ۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰ تماس بگیرید. امدادگران مجرب ما دارای مجوز از اتحادیه ی برای امدادخودروی مدیران خودرو، MVM و چری در شیراز هستند و توانایی عیب یابی، تشخیص و تعمیر انواع خودروهای مدیران خودرو را دارند.مکانیک سیار دنا پلاس شیراز

امداد خودرو پراید در شیراز

پراید پر تیتراژترین خودرو در کشور میباشد. از همین جهت بیشترین خرابی خودرو مربوط به همین خودرو است.

سایپا از سال ۱۳۷۲ تولید محصول پرفروش خود (پراید) را آغاز نمود و از آن سال به بعد با تغییرات جزئی مدل های مختلفی از پراید از جمله دو مدل محبوب ۱۳۲ و ۱۳۱، یک مدل هاچ‌ بک ۱۱۱، یک مدل لیفت‌بک با نام ۱۴۱، و یک مدل وانت بار با نام ۱۵۱ را تولید می کند.

سایپا از دهه ۸۰ اولین خودرو اختصاصی خود( تیبا) را به بازار عرضه کرد. تیبا ۲، ساینا، کوییک و شاهین از جمله خودروهای سایپا هستند.

امداد خودرو پژو  نجمی مکانیک در شیراز

یکی از بزرگترین عیب های پژو جوش آوردن میباشد زیرا این خودرو برای هوای سردسیر فرانسه ساخته شده.

پیشنهاد ما برای مقابله با این مشکل این است که هر دو سال یکبار ترموستات تعویض شود و ترموستات ۷۵ درجه نصب شود. دومین راهکار برداشتن رادیاتور فابریکی و نصب رادیاتور دولول میباشد زیرا باعث میشود اب بیشتری در ان جای شود و در نتیجه عملیات خنک کاری راحت تر انجام شود.

امداد خودرو پنچری شیراز

یکی از خدمات ما پنچرگیری سیار، سریع و در محل بودن آن است. در مواقعی که خودرو شما در مناطق شهری دچار مشکل می شود، شاید شما قادر نباشید خودروتان را به تعمیرگاه ببرید.

در این شرایط شما به یک پنچرگیری سیار خوب و سریع نیازمند خواهید شد. پنچرگیری در محل یکی از ویژگی هایی است که برای تمامی پنچرگیری های سیار مورد نیاز می باشد.

در مواقع پنچری خودرو بایستی نکاتی را رعایت کنیم تا از حوادث احتمالی که ممکن است برای ما پیش بیاید جلوگیری کنیم تا نیروهای پنچرگیری سیار به موقعیت خودرو ما برسند:

_هرگز در هنگام پنچری خودرو پدال ترمز را محکم فشار ندهید زیرا احتمال لخت شدن لاستیک و واژگونی خودرو وجود دارد.
_برای کاهش سرعت خودرو در هنگام پنچری لاستیک پدال گاز را به آرامی و مستمر فشار دهید تا سرعت خودرو کنترل شود.
_در هنگام پنچری خودرو سعی کنید با احتیاط و به آرامی خودرو خود را به حاشیه راه هدایت کنید و چراغ های خطر خود را روشن کنید.

امداد خودرو شبانه روزی نجمی مکانیک در شیراز

خرابی خودرو روز و شب نمیشناسد. هر خودرویی در هر ساعت از شبانه روز ممکن است دچار مشکل شود. حال اگر نصفه شب باشد نگرانی خود را کنترل کرده و به نجمی مکانیک تماس بگیرید تا در کمترین زمان نزدیکترین مکانیک شیفت شب را اعزام نماید.

امداد خودرو تویوتا در شیراز

خودروهای تویوتا شامل لندکروز پرادو اف جی کروزر یاریس کرولا کمری chr ,راوفور rave4 و هایلوکس میباشند.
در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر کشور می‌توانید با یکی از تلفن‌ها ۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰ تماس حاصل نموده، تا امدادگران ما به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

امداد خودرو در شیراز

تقریباً تمام مشکلاتی که در طول سفر یا رفت و آمدهای شهری برای خودروی شما به وجود می‌آید، توسط خدمات امداد خودرو ما و مکانیک سیار ما قابل حل است. تعویض تمام قطعات و روشن کردن خودرو خاموش، سرویس ۶ ماهه یا سالانه خودرو، تعویض روغن، تعویض شیشه سوئیچ از جمله خدماتی هستند که معمولاً تقاضای بالایی دارند.

امداد خودرو در محل

تخصیص امدادگرانی با دانش و تخصص کافی برای انجام خدمات مختلف:
اگر امدادگر از مهارت کافی برای تشخیص نقص فنی و همچنین تعمیر آن، برخوردار نباشد، امکان آسیب به قسمت‌های مختلف خودرو وجود دارد.

به هنگام استفاده از خدمات نجمی مکانیک می‌توانید بابت تخصص و دانش کافی امدادگران اطمینان خاطر داشته باشید.
همچنین ضمانت بابت استفاده از قطعات مرغوب و باکیفیت.

امداد خودرو سیار

امدادخودرو سیار خدمات خود را برای تمامی خودروها اعم از امداد خودرو ۲۰۶، امداد خودرو ۲۰۷، امداد خودرو ۴۰۵، امداد خودرو پژو، امداد خودرو سمند، امداد خودرو پرشیا، امداد خودرو دنا، امداد خودرو رنو، امداد خودرو پراید، امداد خودرو ال ۹۰، امداد خودرو ساندرو، امداد خودرو هیوندا، امداد خودرو سراتو، امداد خودرو اسپورتیج، امداد خودرو اپتیما، امداد خودرو تویوتا، امداد خودرو لکسوس،امداد خودرو لیفان، امداد خودرو جک، امداد خودرو بنز، امداد خودرو بی ام و و -امداد خودرو مزدا با کمترین قیمت به صورت امداد سیار در تمامی مناطق شیراز انجام می دهد.

نزدیکترین امداد خودرو

امداد خودرو یکی از خدمات حائز اهمیت در زمان حال است چرا که برای همه ما پیش آمده که خودروی مان در پارکینگ منزل یا محل کار و یا در خیابان به دلیل مشکلات فنی ، همچون حوادث رانندگی و یا نواقص فنی ماشین مانند تمام شدن بنزین، خراب شدن باتری، مشکلات برق خودرو، پنچر شدن لاستیک، قفل شدن درب خودرو و یا خاموش شدن خودرو در حال حرکت که می تواند در هر جا و در هر لحظه رخ بدهد؛ متوقف شده باشد.

امداد خودرو هیوندا و کیا در شیراز

اگر خودروی شما هیوندا و کیا است و در خیابان و شهر دچار عیب شده اصلا نگران نباشید. سایت ما با دارا بودن بهترین مکانیک های هیوندا و کیا در محل خودتان تعمیر میکنند.

تمام خودرو های جنسیس سانتافه سوناتا ازرا موهاوی وراکروز النترا سراتو و … شامل کار ما میباشند.

تیم مکانیک سیار دنا پلاس شیراز۰۹۱۱۷۲۰۲۷۲۲۰

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.