جرثقیل امداد خودرو شیراز

جرثقیل امداد خودرو شیراز

جرثقیل امداد خودرو شیراز

جرثقیل امداد خودرو شیراز با کادری مجرب در تمام نقاط شهر اماده امداد رسانی میباشد. هنگامی که خودرویتان در خیابان یا جاده خراب شده باشد و قابل رفع در محل نباشد باید با یدک کش به نزدیکترین تعمیرگاه حمل شود.

یا هنگامی که خودرو تصادف کرده باشد یا داخل جوب یا جدول رفته باشد نیز از جرثقیل کمک میگیریم.

حمل خودرو با جرثقیل یا یدک کش یکی از نیازهایی است که شرکت های امداد خودرویی آن را برطرف می کنند. ممکن است خودروی شما دچار نقص فنی و یا دچار سانحه تصادف شده باشد و قادر به حرکت نباشد. در این حالت شما باید با یدک کش تماس بگیرید تا خودرویتان را به یک آدرس مشخص حمل کند.

اگر در شهر شیراز یا نزدیک این شهر نیاز به حمل خودرو با جرثقیل دارید، می توانید با امداد خودرو شبانه روزی شیراز تماس گرفته و درخواست جرثقیل یا یدک کش به محل مورد نظر خودتان کنید. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با جرثقیل امداد خودرو شیراز آشنا کنیم و به شما بگوییم که یدک کش شبانه روزی شیراز چه کمکی به شما می کند.

اطلاعات تماس شیراز،تاچارا،۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

حمل خودرو

اگر نیاز به حمل خودرو با یدک کش جرثقیل یا کفی یا خودرو بر را دارید سایت نجمی مکانیک در کنار شماست.

فرقی نمیکند در چه روزی از هفته یا چه روزی از شبانه روز هوای بارانی یا برفی یا از چه منطقه ای تماس میگیرید.

تیم امدادرسانی ما خیلی سریع در محل حاضر میشند.

خدمات یدک خودرو

حمل انواع خودروهای ایرانی و خارجی فرقی نمیکند شاسی بلند سواری باشد یا وانت و یا حتی نیسان ما متناسب با خودروی شما یدک کش یا حمل خودرو مخصوص را میفرستیم.

خودرو هایی که ما برای امداد رسانی داریم عبارتند از:

نیسان چرخگیر

خودروبر

یدک کش

جرثقیل دکل دار

کفی

چرخگیر

یکی از رایج ترین و پرکاربردترین یدکشهای امروز مورد استفاده قرار میگیرد می توان به یدک کشهای چرخگیر اشاره کرد این دستگاهها مجهز به یک اهرم است که دقیقا در زیر چرخها قرار دارد اصلی ترین وظیفه این اهرم هدایت کردن چرخها با بلند کردن آن هاست بهترین مزیت چرخگیر این است که به سپر آسیبی نمیرسد پرکاربرد بودن یدک کش های بلند کننده چرخ است که باعث شده تا این دستگاه به یکی از محبوب ترین آنها تبدیل شود.

جرثقیل حمل خودرو

از دیگر انواع یدک کش ها میتوان به نوع زنجیری آن اشاره کرد که اغلب نیز در گذشته مورد استفاده قرار میگرفته اند.

برای حمل خودرو با استفاده از این یدک کش ها ابتدا باید از یک کابل و یا یک سیم قوی کمک گرفت.

امروزه از این نوع یدک کش ها کمتر از دیگر دستگاهها استفاده میشود؛ چرا که معایب زیادی داشته و میتواند به خودرو و سپر آن آسیب برساند.

آشنایی با جرثقیل امداد خودرو شیراز

جالب است بدانید، امداد خودرو شبانه روزی شیراز یکی از بهترین شرکت های امداد خودرویی در کشور است که هدف آن جلب رضایت مشتریان خود است. اگر خودروی شما در داخل شهر شیراز یا جاده های اطراف این شهر خراب شده است و قادر به حرکت نیست، می توانید با امداد خودرو شبانه روزی شیراز تماس بگیرید و از خدماتی که این شرکت با بهترین کیفیت ارائه می دهد، نهایت استفاده را ببرید.

امداد خودرو سیار شیراز تلاش می کند تا به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل به مشتریان خود خدمات ارائه دهد و مشکل آنها را برطرف کند. یکی از خدمات امداد خودرو سیار شیراز، ارسال یدک کش به محل مورد نظر شما برای جابجایی خودرو است. شما می توانید با درخواست یدک کش یا جرثقیل امداد خودرو شیراز، خودروی خودتان را به تعمیرگاه تخصصی یا آدرس مشخصی منتقل کنید.

در چه مواقعی به جرثقیل امداد خودرو شیراز نیاز داریم؟

شما می توانید در مواقع و شرایط مختلفی از انواع جرثقیل امداد خودرو شبانه روزی شیراز استفاده کنید و خودروی خودتان را به آدرس مشخصی منتقل کنید. البته توجه داشته باشید که جرثقیل در برخی از مواقع می تواند بهتر از سایر یک کش ها عمل کند. به طور کلی، شما در مواقع زیر به جرثقیل امداد خودرو ایران خودرو شیراز نیاز دارید:

  • جابجایی خودرو در تعمیرات

زمانی که می خواهید خودروی خودتان را به منظور تعمیرات جابجا کنید، به جرثقیل امداد خودرو ایران خودرو شیراز نیاز خواهید داشت. بهتر است بدانید، جرثقیل امداد خودرو شیراز تمامی خودروها از کوچک گرفته تا بزرگ مانند خودروهای سواری، کامیونت، اتوبوس، ماشین باری و…. را می تواند در زمان تعمیرات حمل کرده و به جای دیگری منتقل کند. در تعمیرگاه ها از انواع جرثقیل با توجه به نیازی که است، استفاده می شود.

  • حمل خودروهای صفر کیلومتر به نمایندگی

یکی دیگر از مواقعی که به جرثقیل امداد خودرو شیراز نیاز داریم، زمانی است که می خواهیم خودروهای صفر کیلومتر را به نمایندگی منتقل کنیم. از آنجایی که ایمنی استفاده از جرثقیل نسبت به سایر یدک کش ها بالاتر است، بهتر از برای حمل خودروهای صفر کیلومتر از جرثقیل استفاده کنیم. امروزه بیشتر کمپانی ها و شرکت های تولیدکننده خودرو از جرثقیل امداد خودرو برای جابجایی خودروهای صفر کاکرد کمک می گیرند.

  • حمل خودروهای تصادفی

جزثقیل امداد خودرو شیراز می تواند در حمل خودروهای تصادفی یا آسیب دیده که قادر به حرکت نیستند که مورد استفاده قرار بگیرد. بعضی وقت ها ممکن است خودرو طوری آسیب ببیند که حتی با یدک کش نیز قادر به حرکت نباشد. در این حالت، بهتر است از جرثقیل امداد خودرو استفاده شود. خدایی نکرده اگر شما نیز دچار سانحه تصادف شدید، می توانید با حفظ خونسردی با امداد خودرو ایران خودرو شیراز تماس بگیرید و مطابقت به نوع ماشین خودتان درخواست جرثقیل برای حمل خودروی آسیب دیده خود کنید.

جمع بندی و نتیجه:

ما خواستیم در این مطلب، شما را با جرثقیل امداد خودرو شیراز آشنا کنیم و به شما بگوییم که در چه مواقعی به جرثقیل امداد خودرو شبانه روزی شیراز نیاز خواهید داشت. همانطور که گفته شد، جرثقیل امداد خودرو شیراز می تواند خودروی شما را تحت هر شرایطی به آدرس یا محل مورد نظر شما حمل کند. بنابراین، اگر در داخل شهر شیراز یا جاده های اطراف این شهر خودروی شما قادر به حرکت نیست، می توانید تلفن خودتان را بردارید و با امداد خودرو ایران خودرو شیراز تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.