امداد خودرو

امداد خودرو

امداد خودرو سیار شیراز

تااینکه متوجه شدید که وسیله نقلیه شما خراب شده است باید سعی کنید(امداد خودرو) تا جایی که ممکن است سریع و ایمن به یک مکان امن بروید اگر در یک بزرگراه شلوغ یا یک جاده باریک هستید سعی کنید وسیله نقلیه خود را تا حد امکان از جاده دور کنید تا باعث ترافیک نشوید.

چراغ های خطر را روشن کنید مطمئن شوید که چراغهای خطر خود را روشن کرده اید تا سایر رانندگان متوجه شوند که شما با مشکل مواجه شده اید.

برای خدمات تعمیر در محل با ما تماس بگیرید:

در صورت بروز خرابی در جاده و نیاز به خدمات تعمیر در محل در شهر شیراز میتوان با خدمات امداد خودرو جاده ای نجمی مکانیک تماس گرفت (۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰) تا به شما کمک برساند برای این منظور بهتر است شماره تلفن این خدمات را همیشه در دسترس داشته باشید و در صورت نیاز به تعویض لنت نجمی مکانیک و برقکار اتومبیل و سایر خدمات، با آنها ارتباط برقرار کنید.

معرفی بهترین خدمات امداد خودرو در شیراز

امداد خودرو در شیراز با کادری مجرب و با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی، به صورت ۲۴ ساعته آماده امداد رسانی و سرویس دهی به تمامی خودروهای داخلی و خارجی است. این مجموعه خدمات مختلفی را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می کند که می توانید از این خدمات بهره مند شوید. در ادامه به معرفی بهترین خدمات امداد خودرو در شیراز می پردازیم:

  • تعویض باطری در محل شیراز

یکی از خدمات امداد خودرو در شیراز، تعویض باطری در محل است. در واقع، امداد باطری شبانه روزی شیراز سعی می کند در هر ساعت از شبانه روزی نیازهای مشتریان خود را برطرف کرده و باطری آنها را در صورت نیاز تعویض کند. به این ترتیب، شما می توانید با امداد باطری شبانه روزی شیراز تماس بگیرید و درخواست تعویض باطری در محل شیراز را ثبت کنید تا مشکلات رفع شود. در بیشتر مواقع تشخیص خراب بودن باطری یا مشکل سیستم برق خودرو کار دشواری است. اگر در روشن شدن موتور مشکل دارید و یا موتور ماشین در زمان حرکت خاموش می شود، به امداد باطری شبانه روزی شیراز نیاز دارید.

  • پنچرگیری سیار شیراز

پنچرگیری سیار شیراز نیز یکی دیگر از بهترین خدماتی است که مجموعه امداد خودرو در شیراز ارائه می کند تا رضایت مشتریان خودش را جلب کند. لاستیک خودروی شما ممکن است به دلایلی پنچر شود و دیگر نتوانید به رانندگی خود ادامه دهید. در این حال شماباید با پنچرگیری شبانه روزی شیراز تماس بگیرید و درخواست امدادرسانی کنید. پنچرگیری شیراز می تواند پنچر بودن لاستیک شما را رفع کرده و در صورت نیاز آن را تعویض کند. بهتر استبدانید، پنچرگیری سیار شیراز، تعویض لاستیک در محل و تمامی خدما مربوط به تایر خودرو به صورت شبانه روزی است. بنابراین، می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری، پنچر بودن لاستیک خودروی خودتان را برطرف کنید.

  • مکانیک سیار شیراز

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو در شیراز، مکانیک سیار شیراز است. شما می توانید در صورت نیاز با مکانیک سیار شیراز تماس بگیرید و درخواست تعمیر خودرو در محل را ثبت کنید. بعد از اینکه درخواست خودتان را ثبت کردید، یک کارشناس مکانیک حرفه ای در محل شما حضور پیدا می کند تا مشکل فنی خودروی شما را بدون نیاز به جا به جایی آن برطرف کند. اگر مشکل فنی خودرویتان اساسی باشد، باید توسط یدک کش به یک تعمیرگاه تخصصی منتقل شود.

ایمن بمانید

در حالی که منتظر رسیدن کمک هستید مطمئن شوید که ایمن هستد.

در وسیله نقلیه خود بمانید و از پیاده شدن از خودرو خودداری کنید به خصوص اگر در یک بزرگراه شلوغ هستید اگر لازم است از وسیله نقلیه خارج شوید این کار را در سمت مقابل جاده و دور از ترافیک انجام دهید.

آماده باشید:

برای جلوگیری از خرابی در آینده مهم است که وسیله نقلیه خود را به درستی نگهداری کنید مطمئن شوید که به طور منظم فشار تایر سطح روغن و سایر مایعات خود را چک کنید همچنین ایده خوبی است که یک کیت اولیه اضطراری کنار جاده، از جمله چراغ قوه و ابزارهای اولیه را در وسیله نقلیه خود نگه دارید.

در نتیجه تجربه خرابی در جاده میتواند تجربه ای استرس زا ،باشد اما با حفظ آرامش و انجام این مراحل، میتوانید از ایمن ماندن خود و وسیله نقلیهتان اطمینان حاصل کنید در صورتی که رانندگان در مواجهه با خرابی خودرو در جاده

۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰ نجمی مکانیک

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.