امداد خودرو فرهنگ شهر

امداد خودرو فرهنگ شهر

امداد خودرو فرهنگ شهر

تعمیرکار سیار در شیراز چه خدماتی را ارائه می دهد؟

توجه داشته باشید که تعمیرکار سیار در شیراز خدمات متعددی را با کیفیت بالا در اختیار مشتریان می گذارد تا بتواند رضایت آنها را جلب کند. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با تعمیرکار سیار شیراز تماس بگیرید و از خدمات استفاده کنید. در ادامه برخی از خدمات تعمیرکار سیار شیراز را بررسی می کنیم:

  • تعمیر برق خودرو

یکی از بهترین خدمات تعمیرکار سیار شیراز، تعمیر سیستم برق خودرو است. بهتر است بدانید مشکلات برقی خودرو یکی از دلایلی هستند که باعث می شوند تا افراد به تعمیرکار سیار شیراز نیاز پیدا کنند.

اگر تنها یک مشکل کوچک یا جزئی در سیستم برق خودرو رخ دهد، خودروی شما روشن نمی شود. در این حال افراد با شرکت امداد خودرو شیراز تماس می گیرند تا یک مکانیک در محل شما حضور پیدا کند.امداد خودرو فرهنگ شهر

  • تعویض تسمه خودرو

یکی از دغدغه هایی که مالکان خودرو با آن سر و کله می زنند این است که به تعویض تسمه نیاز دارند. نکته قابل توجه ایت است که تسمه ها باید هر ۵۰ هزار کیلومتر یکبار تعویض شوند تا خودرو مانند ساعت کار کند.

اگر تسمه های خودرویتان را به موقع تعویض نکنید، ممکن است تسمه پاره شود و آسیب جدی به خودروی شما وارد شود. همچنین تعمیرکار سیار شیراز می تواند روغن موتور و شمع ها را نیز تعویض کند.امداد خودرو فرهنگ شهر

  • تعمیر اگزوز خودرو

یکی دیر از خدمات تعمیرکار سیار شیراز، تعمیر اگزوز ماشین است. در صورتی که اگزوز ماشین خراب شود، باید با شرکت امداد خودرو شیراز تماس بگیرید تا مشکلات خیلی سریع برطرف شود. زمانی که از اگزوز ماشین شما همزمان دود سفید و بخار خارج شود، به این معنی است که خودروی شما واشر زده و یا آب و روغن قاطی کرده است.

در این حالت تعمیر خودرو در شیراز واشر سر سیلندر موتور را تعویض می کند تا این مشکل برطرف شود.امداد خودرو فرهنگ شهر

  • نشت مایعات خودرو

مجموعه امداد خودرویی شیراز سعی می کند تا نشت مایعات خودروی مشتریان را برطرف کند. ممکن است در برخی از مواقع بنزین، روغن، آب و….. از خودرویتان به بیرون نشت کند که هر کدام از نشتیات می توانند نشان دهنده یک مشکلی باشند که باید خیلی سریع آن را برطرف کنید.امداد خودرو فرهنگ شهر

هر کدام از نشتیات توسط تعمیر خودرو در شیراز بررسی می شود و جلوی این نشتیات گرفته می شود.

تعمیرکار سیار شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

تعمیرکار خودرو در شیراز(تعویض باتری در محل شیراز) می تواند مشکلات فنی خودرو شما را تشخیص داده و نسبت به برطرف شدن آنها اقدام کند.

یک تعمیرکار سیار در شیراز ویژگی های زیادی دارد که این تعمیرکار را نسبت به سایر تعمیرکاران متمایز می کند. اصلی ترین ویژگی تعمیرکار سیار در شیراز این است که سرعت عمل بالایی دارد و به تجهیزات مختلفی دسترسی دارد.

یک تعمیرکار حرفه ای در شیراز باید ابزارها و تجهیزات مورد نیاز خودش را در اختیار داشته باشد تا بتوانید به نیازهای مشتریان خود پاسخ دهد.

البته فراموش نکنید که تنها داشتن تجهیزات و ابزارهای کافی برای معتبر بودن تعمیرکار سیار در شیراز کافی نیست. مکانیک سیار در شیراز باید مهارت های مختلفی داشته باشد تا بتواند از این ابزارها استفاده کند.

به عبارت دیگر، یک تعمیرکار حرفه ای در شیراز باید سرعت عمل بیشتری داشته باشد و بتواند در سریع ترین زمان ممکن برخی از مشکلات فنی خودروی مشتریان را برطرف کند.امداد خودرو فرهنگ شهر

جمع بندی و نتیجه:

همانطور که گفته شد، شما می توانید به لطف تعمیرکار خودرو در شیراز، مشکلات فنی خودرویتان را برطرف کنید و فنی مشینتان را تضمین کنید. امروزه بسیاری از افراد از خدمات مکانیک سیار شیراز استفاده می کنند.

از جمله از بهترین خدمات تعمیرکار خودرو شیراز می توان به پنچرگیری لاستیک، تعویض تسمه ها و روغن موتور، تعمیر سیستم برق خودرو و…. اشاره کرد.

– چک کردن صفحه کلاچ و پدال ها و تنظیم و ریگلاژهای مورد نیاز
– شستشوی انژکتور و تنظیم شتاب خودرو در محل
– چک کردن بالانس لاستیک ها

– چک کردن  لنت ترمز و تست دیاگ
– تعویض لوله های پوسیده و ابلهای آسیب دیده(امداد خودرو فرهنگ شهر)
– تعویض انواع روغن خودرو چون روغن موتور، روغن گیربکس، روغن ترمز و هیدرولیک
– چک کردن موتور خودرو و ارائه پیشنهادات لازم برای تعویض یا سرویس قطعات

– انجام کلیه سرویس‌های دوره‌ای با تنظیم دقیق و پیگیری‌های مداوم با منصفانه‌ترین قیمت‌ها
تعمیر جلوبندی خودرو اعم از تنظیم و تعمیرات توسط نجمی مکانیک
– تعویض ماهک دنده، سیم کلاچ، شلنگ رادیاتور، فیوز، پمپ بنزین و…
– بازرسی تخصصی خودرو جهت مراجعه به معاینه فنی(امداد خودرو فرهنگ شهر)
– تعمیر و تنظیم موتورهای خودرو اعم از عملکرد سیلندر و تعمیرات ECU، سنسورها و… در محل
– سرویس کولر، سرویس بخاری خودرو و کلیه سرویس‌های فصلی خودرو

خدمات سیار سرویس مایعات، شارژ باتری و…

نجمی مکانک:۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.