امداد خودرو سیار در شیراز

امداد خودرو سیار در شیراز

امداد خودرو سیار در شیراز

توقف ناگهانی خودرو(امداد خودرو سیار در شیراز)عمده دلایل توقف ناگهانی ناشی از سیستم سوخت رسانی، سیستم برق رسانی و یا پارگی تسمه تایم می باشد.

امروزه تعداد خودروها در خیابان ها افزایش پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده تا تعداد خرابی های خودرو بیشتر شود. ممکن است خودروی شما نیز دچار نقص فنی شده و یا قادر به حرکت نباشد. در این حالت، شما باید با شرکت های امداد خودرو مانند امداد خودرو سایپا در شیراز تماس بگیرید و مشکل خوتان را برطرف کنید.

با افزایش تعداد خودروها، شرکت های امداد خودرویی زیادی در سطح شهرها ایجاد شدند که آماده ارائه خدمات به مشتریان خود هستند.

به این ترتیب، در صورتی که خودروی شما به علت نقص فنی قارد به حرکت نباشد و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز سانحه بزرگی شود، باید با شرکت امداد خودرویی مانند امداد خودرو ایران خودرو شیراز تماس بگیرید.

پیشنهاد می کنیم تا در ادامه همراه ما باشید، چون می خواهید شما را با امداد خودرو سیار در شیراز آشنا کنیم و به بررسی خدمات امداد خودرو در شیراز بپردازیم. شما می توانید با استفاده از خدمات امداد خودرو سایپا در شیراز، مشکل فنی خودروی خودتان را در کمترین زمان ممکن برطرف کنید.

چنانچه در هنگام حرکت خودرو شما متوقف یا خاموش گردید جهت جلوگیری از بروز خسارت بیشتر با مکانیک سیار نجمی مکانیک  تماس حاصل نمایید تا تعمیر کاران مجرب ما به محل اعزام و درصورت امکان خودروی شما را در محل تعمیر نمایند و یا در غیر این صورت بوسیله یدک کش یا خودرو بر اتوموبیل شما را به تعمیرگاه مورد نظر حمل نمایند.

امداد خودرو نجمی مکانیک (۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰)

آشنایی با امداد خودرو سیار در شیراز

جالب است بدانید، امداد خودرو سیار در شیراز یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های امداد خودرویی در استان فارس است. این شرکت امداد خودرویی شبانه روز تلاش می کند تا رضایت اکثر مشتریان را جلب کند. به همین دلیل با کیفیت ترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می کند. اگر خودروی شما در شهر شیراز یا اطراف این شهر خراب شده است، می توانید با امداد خودرو سایپا در شیراز یا امداد خودرو ایران خودرو شیراز تماس بگیرید و از خدماتی که این شرکت ارائه می دهد، استفاده کنید.

امداد خودرو در شیراز دارای کارشناسان مکانیک حرفه ای و با تجربه است که می توانند مشکلات فنی انواع ماشین ها را برطرف کنند. بنابراین، با وجود امداد خودرو سیار در شیراز دیگر نباید نگران خرابی خودروی خودتان باشید. امداد خودرو ایران خودرو شیراز می کوشد تا مشکل فنی خودروی مشتریان خود را برطرف کند. علاوه بر این، شما می توانید به صورت رایگان از پشتیبانی تلفنی امداد خودرو شیراز استفاده کنید.

رایج ترین ایرادات در توقف ناگهانی خودرو:

کمبود سوخت

اگر گیج هشدار کمبود سوخت خودروی شما دچار ایراد باشد و هشدار کمبود سوخت دریافت نکنید شما متوجه اتمام سوخت خودرو نخواهید شد و یا در روز های بسیار سرد که امکان یخ زدگی سیستم سوخت رسانی وجود دارد این مشکل باعث قطع جریان سوخت گردد و خودروی شما در حال حرکت خاموش گردد.

لازم به ذکر است که نشتی در مخزن سوخت یا لوله های اتصال آن نیز می تواند موجب کاهش سریع و قطع سیستم سوخت رسانی گردد.

 سیستم ضد سرقت

در برخی موارد ایراد در سیستم امنیتی خودرو شما می تواند منجر به خاموش کردن سیستم پیشران خودرو کرده و موجب توقف ناگهانی خودرو گردد که در این حالت میبایست سیستم امنیتی را قطع کنید و به دنبال رفع ایراد آن باشد.

شمع‌ها

سیستم احتراق خودرو با مخلوط کردن سوخت، هوا و ایجاد جرقه تولید انرژی می کند.

درصورتی که شمع های خودرو شما فرسوده باشند و نتوانند جرقه لازم را تامین نمایند این چرخه دچار نقص شده و خودرو از حرکت باز خواهد ایستاد.

همچنین خطا در سنسور میل‌ لنگ، ای سی یو و میل‌ بادامک نیز می ‌تواند در عملکرد شمع ها اختلال ایجاد کنند.

ECU

Ecu یا همان مرکز کنترل پیشران خودرو سامانه ای کامپیوتری است که کنترل کارکرد سامانه های مختلف پیشران مانند تزریق سوخت را کنترل می کند. بنابراین اختلال در این قطعه باعث توقف خودرو می گردد.

انژکتور

سنسور کنترل تزریق سوخت با ECU ارتباط دارد است.

درصورتی که سنسور مذکور بطور صحیح عمل نکند اطلاعات ناقص به ECU ارسال شده و باعث توقف خودرو می گردد.

سوئیچ احتراق

نقص در سوییچ احتراق ممکن است مانع از استارت خوردن خودرو نشود اما پس از طی مسافتی باعث توقف خودرو شما می شود. یکی از روش های تشخیص این نقص کاهش محسوس قدرت خودرو است.

نقص دریچه گاز

شیر موجود در بدنه دریچه گاز ممکن است بدلیل تجمع کربن طبیعی عمل نکند و در نهایت باعث توقف ناگهانی خودرو گردد.

جهت رفع این مشکل می توانید از تمیز کننده کاربراتور استفاده کنید.

امداد خودرو سیار در شیراز چه خدماتی را ارائه می دهد؟

امداد خودروهای سراسر کشور یک سری خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهند. امداد خودرو سیار در شیراز نیز از این قاعده مستثنی نیست و همواره سعی می کند تا با ارائه با کیفیت ترین خدمات، رضایت مشتریان را جلب کند. در ادامه برخی از خدمات امداد خودرو سیار شیراز را بررسی می کنیم:

  • حمل یا جابجایی انواع ماشین
  • مکانیکی یا تعمیر خودرو در محل
  • تعویض قطعات فنی ماشین در محل
  • تعویض باتری ماشین
  • پنچرگیری در محل
  • ارسال جرثقیل برای حمل خودرو

جمع بندی و نتیجه:

ما خواستیم در این مطلب، شما را شرکت امداد خودرو سیار شیراز آشنا کنیم و به بررسی خدمات امداد خودرو سایپا در شیراز بپردازیم. همانطور که گفته شد، امداد خودرو در شیراز یکی از بهترین شرکت های امداد خودرویی است که شما می توانید از خدمات این شرکت استفاده کرده و با پرداخت کمترین هزینه مشکل فنی خودروی خودتان را برطرف کنید و دوباره به رانندگی ادامه دهید. همچنین شما می توانید با ثبت درخواست جرثقیل یدک کش، خودرویتان را به آدرس مورد نظر یا تعمیرگاه تخصصی منتقل کنید.

نجمی مکانیک ۲۴ساعت شبانه روز در خدمت شماست:۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.