امدادخودرو شیراز

امدادخودرو شیراز

امداد خودرو شیراز یک مرکزبزرگ است که به طوررسمی به کمک رسانی  مردم درشیرازاقدام می کند که وشبانه روزی کارانجام میدهد. و همیشه سعی بر این دارد که بتواند بهترین سرویس ها را به مراجعه کننده های خود ارائه دهد.

اقای نجمی:۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

چه زمانی شما به امدادخودرو شیرازاحتیاج دارید؟

توجه داشته باشید که بروز سانحه و تصادف های جاده ای می تواند باعث شود که با مرکز امداد خودرو نجمی مکانیک برای دریافت خدمات ارتباط برقرار کنید.علاوه بر تصادف ممکن است که خودرو شما از نظر فیزیکی و مکانیکی با مشکل های جدی روبه رو شود.

در صورتی که توان تعمیر ماشین را ندارید و یا حتی هنگامی که به تعمیرگاه دسترسی ندارید میتوانید کار خود را به امداد خودرو شیراز بسپارید.

می توانید به صورت شبانه روزی از تمام خدمات و سرویس های ما بهره مند شوید و پس از تعمیر اتومبیل خود در مدت زمان کم راه خود را در مسیر خود با اطمینان فراوان ادامه دهید.

مزیت های مربوط به امداد خودرو نجمی مکانیک

۱-امداد خودرو نجمی مکانیک خدمات متنوعی را به مردم ارائه می دهد و به همین خاطر است که جزو برترین امداد خودروها در شیرازشناخته شده است.

۲-این مرکز دارای نمایندگی های مختلفی است و تمام این نماینده ها تحت نظارت نجمی مکانیک کار می کنند و کاملاً منسجم و هماهنگ هستند.

۳-مرکز امداد خودرو نجمی مکانیک می کوشد که قطعه ها و لوازم یدکی خودرو را به صورت بسیار با کیفیت و به صورت اصل و اورجینال در دسترس افراد خریدار قرار دهد.

۴-لازم به ذکر است که کمک رسانی از سوی امداد خودرو نجمی مکانیک باعث می شود که بتوانید بدون هدر دادن وقت و زمان خود در تعمیرگاه ها بهترین خدمات را از این مرکز دریافت کنید.

۵-این مرکز تعمیر در محل را به نحو احسن انجام می دهد و به عنوان برترین کمک رسان به مردم در شیراز شناخته شده است.

۶-تمام امدادهای جاده ای که از سوی نجمی مکانیک دریافت می کنید کاملاً تخصصی هستند و شما می توانید با توجه به این موضوع انواع ماشین ها را برای تعمیر به این مرکز تحویل دهید.

خدمات امداد خودرو شیرارچیست؟

امداد خودروشیرازهمه روزه سرویس های متنوعی را به شما عزیزان ارائه می دهد که برخی از آنها عبارتند از:

خراب شدن وسیله نقلیه در وسط یک سفر جاده ای یا شهری،بدترین کابوس هر صاحب خودرو است.

وقتی کاری نمی توانید در مورد تعمیر خودرو انجام دهید،شرایط می تواند بدتر هم شود.

یا به این دلیل که آنقدر مشغول هستید که نمی توانید خودتان به آن رسیدگی کنید یا فقط نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید.اینجاست که کمک های جاده ای و امداد خودروشیراز نجمی مکانیک  می تواند به کار بیاید.

هر کدام از این مشکلات را می توان با کمک امداد خودرو نجمی مکانیک رفع کرد.(امدادخودرو شیراز)

درحقیقت امداد خودروبه شما کمک می کند تا ازهرچالشی که درآن قرار گرفته اید خلاص شوید.یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می کند تا مشکلات خودرویی خود را بهتررفع کنید،یدک کش امداد خودرو شیرازاست.

استفاده از یدک کش زمانی رخ می دهد که خودرو نیاز به تعمیرات جدی تر داشته باشد.

نکات مهم در هنگام بنزین زدن

(امدادخودرو شیراز)بنزین زدن به خودرو دارای قواعد و اصولی است که اگر رعایت نشود ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به خودرو وارد کند.

مثل:

۱- اوایل روز یا اواخر شب بنزین بزنید

۲- باک نیمه خالی را بنزین نزنید

۳- اهرم مخزن سوخت را کامل فشار ندهید

۴- صندوق عقب خود را سبک کنید

۵- بررسی منظم شمع ها

(امدادخودرو شیراز)

مکانیک سیار نجمی مکانیک

(امدادخودرو شیراز)در صورتی که اتومبیل شما در جاده با نقص فنی مواجه شود با تماس به امداد خودرو نجمی مکانیک سیار میتوانید به رفع نقص های فنی خودرو خود با سرعت هر چه بیشتر اقدام کنید.

هر مشکلی که خودروی شما داشته باشد توسط ما در محل برطرف میگردد.

امداد گران ما مجهز به قطعات اورجینال انواع خودروهای خارجی و ایرانی هستند.در صورت لزوم قطعات خودروی شما در محل تعویض میگردد.(امدادخودرو شیراز)

مهمترین مشکلاتی که در جاده برای مردم اتفاق می افتد خرابی قطعات خودرو و در نهایت خاموش شدن ماشین می باشد.

به هیچ عنوان خودروی آسیب دیده را روشن نکنید و با آن رانندگی نکنید.

این عمل موجب اسیب رساندن به سایر قطعات خودرو میگردد.

در این مواقع با یک مکانیکی سیار مطمئن تماس حاصل نمایید.

امداد خودرو شبانه روزی نجمی مکانیک با خدمات امداد جاده ای و مکانیکی سیار در خدمت رانندگان عزیز می باشد.

تعویض تسمه تایم خودرو

(امدادخودرو شیراز)یکی از خدمات مکانیکی سیارما تعویض تسمه تایم خودرو در محل می باشد.

تسمه تایم یکی از مهمترین قطعات خودرو است بهتر است که تسمه تایم قبل از خرابی خودرو تعویض گردد.

عدم تعویض به موقع تسمه تایم باعث خرابی ناخواسته خودرو در جاده می شود.

در صورت بروز این مشکل تعویض تسمه تایم توسط امداد خودرو سیار درباره در محل شما انجام میشود.

تعویض دینام خودرو

دینام از قطعات اصلی خودرو با مسئولیت شارژ باطری می باشد.

(امدادخودرو شیراز)در صورت بروز این مشکل در خودروی شمامکانیکی سیارنجمی مکانیک در محل دینام خودروی شما را تعویض مینماید.

تعویض دینام شامل انواع خودروهایی مانند” هیوندا,سایپا,۲۰۶,پراید,پژو,خودروهای چینی,خودروی سانتافه و سایر خودروهای ایرانی و خارجی میشود.(امدادخودرو شیراز)

تیم متخصص امداد سیار نجمی مکانیک در ابتدا مشکل خودروی شما را در محل به صورت دقیق متوجه میشوند.

سپس اقدام به تعمیر خودرو در محل و در صورت نیاز تعویض قطعه می نمایند.

تعمیر کار سیار

آشنایی با زمان تعویض خدمات خودرو یکی از مهارت هایی است که باید درباره خودروی خود بدانید.عدم تعویض به موقع قطعات خودرو باعث ایجاد مشکلات اساسی در خودرو می شود.

هر زمانی در هنگام رانندگی که نیاز به تعویض بود با تماس با مکانیک سیار میتوانید از بروز مشکل های هزینه بر و احتمالی جلوگیری نمایید.(امدادخودرو شیراز)

در صورت نیاز به امداد خودرو سیار و یدک کش در محل تنها کافیست با ما به شماره ۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰تماس حاصل نمایید.

ما سریع ترین و نزدیک ترین مکانیک سیار را نزد شما خواهیم فرستاد.

امداد خودروی شبانه روزی نجمی مکانیک آماده ارائه خدمات به مردم عزیزشیرازمیباشد.

ویژگی های مکانیک سیار و امدادخودرو شیراز

یک مکانیک سیار دارای ویژگی های مختلفی است که آن را از مکانیکی های سطح شهر متمایز میکند.

آن ویژگی سریع بودن و مجهز بودن آن است.مکانیک سیار بایستی از لحاظ ابزار آلات و موارد لازم برای تعمیر یک اتوموبیل تکمیل باشد و بتواند حداقل نیازها را برای متقاضی پاسخگو باشد.امدادخودرو شیراز

در ادامه بایستی متذکر شویم که تنها تکمیل بودن ابزار و امکانات کافی نیست و بایستی در کنار آن مهرات نیز داشت تا بتوان از ابزار ها بهره برد.

در واقع یک مکانیک سیار باید مجرب و کارکشته باشد زیرا هم سرعت عمل و هم دررستی کار از مهم ترین موارد در هنگام تعمیر سیار است.

یدک کش نجمی مکانیک و امدادخودرو شیراز

زمانی که خدایی نکرده خودرو شما در جاده صادف کند و یا چپ  شود برای این که بتوانید اتومبیل خود را برای تعمیر به تعمیرگاه برسانید نیاز به یدک کش حرفه ای دارید که امداد خودرونجمی مکانیک این وسیله را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

اگر نیاز به حمل خودرودارید مجموعه ما شامل جرثقیل،کفی،خودروبرو یدک کش است که درهر ساعت شبانه روزمی توانید با ما تماس بگیرید.

ما به صورت شبانه روزی ۲۴ ساعته از موقیت یاب ها امدادگران خود را و نزدیکترین امداد رسان را به شما ارسال می کنیم .

تمام خدمات امداد خودرو توسط یدک کش را به صورت کامل با ضمانت  انجام می دهیم.

در صورت نیاز به خدمات امداد خودرو،یدک کشی،تعمیر سیار،باتری به باتری و…در شیراز،کافیست تا با۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰تماس بگیرید.

حمل خودروی  خراب شده به تعمیرگاه ها معتبر

به مراکز بیمه

برای تعویض پلاک

خودرو مسابقه ای

پنچر گیری نجمی مکانیک

نجمی مکانیک می کوشد که به پنچرگیری لاستیک ماشین شما در ظرف مدت بسیار کوتاه و با سرعت عمل هر چه بیشتر اقدام کند.

پنچرگیری در محل یکی از چندین خدمات امدادی امداد خودرو شیراز نجمی مکانیک است.

پنچری خودرو یکی از مواردی است که حتما در زندگی خود با ان مواجه شده اید ما در امداد خودرو ما با امدادگران اماده و همیشه در محل برای یاری رساندن به شما در این زمان ها اماده هستیم.

اگر خودرو شما پنچر شده و لوازم پنچری همراه شما نیست یا به هزاران دلیل قادر به پنچری خودرو خود نمی باشید کافی است فقط با امداد خودرونجمی مکانیک و شماره۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰ تماس بگیرید تا امدادگران ما در کمترین زمان و با قیمت مصوب کنار شما حضور یابند.

خدمات پنچرگیری سیار خودرو در امداد خودرو ما بصورت ۲۴ ساعته میباشد و امدادگران ما برای تمامی خدمات امدادی خودرو شما اعم از پنچرگیری در محل – پنچرگیری سیار خودرو – حمل خودرو با یدک کش – خودروبر-باطری به باطری سیار و…..بصورت شبانه روزی اماده خدمت هستند

یاری رساندن به شما عزیزان در کمترین زمان افتخار ماست.

تشخیص مشکلات برق خودرو و تعمیرات برق خودرو در محل

جهت انجام کلیه امور برقی خود کافیه  درخواست امداد دهید تا کارشناسان ما به سرعت نزدیک ترین باطری ساز سیار را به سمت شما اعزام نمایند.

باطری سازی یک خودرو شامل تعمیر و تعویض تمام قطعات برقی یک ماشین میشود.

مانند:تعویض یا تعمیر دینام خودرو،تعویض تسمه دینام،تعمیر برف پاک کن و موتور برف پاک کن،تعمیر چراغ های خودرو،تعویض باتری،انجام باتری به باتری،تعمیر دزدگیر،تعمیر شیشه بالابر،تعویض وایر و شمع های خودرو،سیم کشی خودرو و…تمامی این خدمات را مجموعه ما توسط تیم باطری سازی سیار خود در محل شما انجام میدهد.

درخواست باطری سازی در محل

در مورد باطری ساز سیار میتوان گفت یک تکنسین باتجربه عیب یابی تخصصی روی سیستم برق خودرو شما انجام می دهد تا علت خرابی را مشخص کند تا تعمیرات لازم جهت درست شدن خودرو را انجام میدهد.

بازرسی باطری ساز سیار از باتری،وضعیت دینام و سلامتی سیستم برق خودرو می تواند تأیید کند که آیا خودرو می تواند قدرت کافی برای روشن شدن و حل شدن مشکل برقی خودرو باشید یا خیر.
وقتی سوئیچ را می چرخانم صدای تق تق می شنوم.آیا مشکل از باتری است؟

اگر هنگام چرخاندن سوئیچ یا فشار دادن دکمه استارت موتور صدایی شنیدید،ممکن است قطعات برقی خودرو شما خراب شده باشد.تق تق معمولاً نشان دهنده تخلیه یا خرابی باتری ماشین است.

اگر صدای چرک چرک می شنوید،ممکن است استارت خراب یا چرخ دنده حلقه فلایویل آسیب دیده باشد.

باطری به باطری سیار نجمی مکانیک

اگر در حین رانندگی باطری خودرو شما روبه اتمام می رود شما در هر جایی که حضور داشته باشید می توانید از امداد خودرو نجمی مکانیک درخواست باطری به باطری کردن ماشین خود را کنید.مرکزما به سرعت این کار را برای شما عزیزان انجام می دهد.

کاربردهای خودروبر کفی

حمل خودروهای صفر که هنوز پلاک نخورده اند همانطور که می دانید خودرهایی که دارای پلاک ثبتی نیستند تا زمانی که پلاک نخورده باشند اجازه هیچ گونه تردد بین شهری و درون شهری را نخواهند داشت.بنابراین در چنین شرایطی برای حمل خودرو نیاز به خودروبر کفی استاندارد است که در امن ترین شرایط اتومبیل را جابجا نماید.

جایجایی خودروهایی با مشکل فنی یا فرسوده

در شرایطی که خودرو شما دچار نقص فنی شده باشد بطوری که امکان روشن کردن و یا جابجایی آن وجود نداشته باشد تنها راه ممکن و ایمن برای انتقال خودرو به تعمیرگاه استفاده از خودروبر خواهد بود.

البته در بعضی مواقع به حدی خودرو فرسوده و از کار افتاده است که باز هم امکان روشن شدن و حرکت خودرو وجود ندارد.در این شرایط هم باید از خودروبر استفاده کرد.

حمل و نقل خودروهای کلاسیک و قدیمی

گاهی مواقع شما قصد جابجایی خودروهای کلاسیک و قدیمی را دارید.این خودروها اغلب اجازه تردد نداشته و جنبه نمایشگاهی دارند در این شرایط نیز برای جابجایی خودرو تنها گزینه ممکن استفاده از خودروبر کفی استاندارد خواهد بود.

حمل خودروهای تصادفی

متاسفانه در بعضی از حوادث رانندگی،شدت تصادف و خسارت وارده به حدی است که امکان حرکت خودرو به خودی خود وجود نداشته و احتمال تشدید خسارات وجود خواهد داشت.

بنابراین در این مواقع اولین اقدام برای جابجایی خودرو تماس با مراکز حمل خودرو با کفی استاندارد است تا از بروز سوانح بعدی جلوگیری شود.

نجمی مکانیک در۲۴ساعت شبانه روز پاسخگوس شما عزیزان است:۰۹۱۷۲۰۲۷۲۲۰

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.